Sponsoring sportowy

Wiemy, jak wiele pozytywnych emocji potrafi dostarczyć kibicom utrzymana na wysokim poziomie rywalizacja sportowa. Szczególnie ta w wydaniu zespołowym. Dlatego od wielu lat wspieramy trzy kluby sportowe – jeden piłkarski oraz dwa siatkarskie. Ich kolejne sukcesy dają nam mnóstwo satysfakcji i utwierdzają w przekonaniu, że warto inwestować w rozwój sportowych talentów.

JBB Bałdyga wspiera Tęcza JBB Łyse

Tęcza JBB Łyse

Klub, z którym z racji położenia łączy nas najsilniejsza więź emocjonalna. Na nasz doping i wsparcie mogą liczyć w szczególności najmłodsi zawodnicy, którzy są na początku sportowej kariery. Wierzymy, że przed orlikami, młodzikami, trampkarzami i żakami Tęczy JBB wiele sukcesów.

Zawodnicy Tęcza JBB Łyse
JBB Bałdyga wspiera Onico Warszawa
Drużyna piłki siatkowej Onico Warszawa

ONICO Warszawa

Jedna z topowych drużyn PlusLigi, najwyższej i najbardziej prestiżowej ligi rozgrywek piłki siatkowej w Polsce. Cieszymy się, że możemy wspierać zespół, w którym grały bądź nadal grają takie legendy polskiej siatkówki, jak Paweł Zagumny czy Andrzej Wrona.

JBB Bałdyga wspiera Klub Sportowy Camper Wyszków

KS Camper Wyszków

Złoty medalista I ligi piłki siatkowej w sezonie 2013/2014 roku, a obecnie czołowy klub IV ligi. Oprócz sukcesów sportowych słynie także z wzorowego poziomu organizacyjnego i świetnej atmosfery zarówno wśród zawodników, jak i na trybunach.

Zawodnicy KS Camper Wyszków