12 stycznia 2017

Plany sparingowe Tęczy JBB Łyse

Piłkarze Tęczy JBB Łyse odpoczywają po trudnej rundzie jesiennej, ale sztab szkoleniowy planuje już przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego bardzo szybko wznawiają rozgrywki, bo już w sobotę, 4 marca. Ile sparingów rozegrają?

 

Początek okresu przygotowawczego do rundy wiosennej zarząd klubu wspólnie z trenerem Dariuszem Narolewskim ustalił na poniedziałek, 16 stycznia.
– Rozgrywki rundy wiosennej ruszają w tym sezonie wyjątkowo wcześnie, dlatego musimy także nieco wcześniej rozpocząć przygotowania – podkreśla szkoleniowiec Tęczy JBB Łyse. – Chcemy dobrze przygotować się do rundy rewanżowej i postarać się o dobre wyniki.

 

Pierwsze spotkanie sparingowe zostało zaplanowane 1 lutego z KS Śniadowo na boisku ze sztuczną najwierzchnią w Łomży. Kolejny mecz trzy dni później Tęcza JBB Łyse rozegra w starciu z Ruchem Wysokie Mazowieckie w Zambrowie.

 

W sobotę, 11 lutego Tęcza JBB Łyse zmierzy się z Wissą Szczuczyn, a w środę, 15 lutego zagra z Orłem Kolno, a w sobotę, 18 lutego niebiesko-granatowych czeka sparing ze Zniczem Biała Piska. Wszystkie spotkania zostały zaplanowane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży.

 

W środę, 22 lutego Tęcza JBB Łyse zmierzy się z kolei z Koroną Ostrołęka na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa. Trzy dni później podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się z Warmią Grajewo na boisku w Łomży. Ostatnim sprawdzianem będzie konfontacja z KS CK Troszyn, która zostanie rozegrana na boisku w Ostrołęce lub Baranowie.

 

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej piłkarzy Tęczy JBB Łyse czeka w sobotę, 4 marca w starciu z MKS Przasnysz. Początek meczu na stadionie przy ulicy Makowskiej prawdopodobnie o godz. 13.00.