18 stycznia 2017

Tęcza JBB Łyse wznowiła treningi

Piłkarze Tęczy JBB Łyse wznowili treningi po przerwie świąteczno-noworocznej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego przygotowują się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Niebiesko-granatowi powalczą o utrzymanie w swoim debiucie.

 

Na pierwszych zajęciach pojawiła się grupa ponad dwudziestu zawodników, którzy rozpoczęli zajęcia na siłowni i realizowali ćwiczenia przygotowane przez jednego z piłkarzy Kamila Zygmunta oraz trenera Dariusza Narolewskiego. Druga część zajęć został przeprowadzona na orliku przy gimnazjum w Łysych.

 

Na pierwszych zajęciach nie zabrakło czołowych zawodników z Markiem Kaliszewskim na czele, którzy zapowiadają, że wiosną będą walczyć o dobre wyniki. Nowymi twarzami na treningu byli Robert Cychol ze Znicza Biała Piska i Tomasz Staniórski, który przygodzie z piłką nożną w Norwegii chciałbym wiosną pomóc Tęczy JBB Łyse w osiągnięciu dobrych wyników.

 

– Jestem zadowolony z faktu, że na pierwszych zajęciach pojawiło się większość zawodników i drużyna chce dobrze przygotować się do rundy wiosnnej – podkreśla szkoleniowiec Tęczy JBB Łyse Dariusz Narolewski. – Mam nadzieję, że wszyscy solidnie przepracujemy okres zimowy i wiosną powalczymy o dobre wyniki.

 

Pierwsze spotkanie sparingowe zostało zaplanowane w środę, 1 lutego z KS Śniadowo na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży. Inauguracja rundy wiosennej została z kolei wyznaczona na sobotę, 4 marca. Rywalem podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego będzie wówczas MKS Przasnysz.

 

Zobacz zdjęcia:
Piłkarze Tęczy JBB Łyse wznowili przygotowania (16.01.2017)