12 maja 2017

Młodzicy Tęczy JBB rozbili Narew

Młodzicy Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej rozbili w meczu przed własną publicznością UKS Narew Ostrołęka aż 7:0. Spotkanie na boisku przy ulicy Topolowej świetnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Tomasza Gwiazdy.

Już w trzeciej minucie meczu dobrą sytuację strzelecką wykorzystał Kacper Szmigiiel. Minutę później kolejną bramkę zdobył Bartosz Krzynówek. Jeszcze w pierwszej połowie sptkania do siatki rywali trafili Dawid Drężek i Hubert Szablak. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się ponownie Bartosz Krzynówek i Dawid Drężek, a wynik meczu ustalił Igor Stachura.

W pozostałych spotkaniach 11 kolejki APN Ostrołęka pokonał KS CK Troszyn 5:0, a Ostrovia Ostrów Mazowiecka uległa UKS Złota Ostrołęka 1:3. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Tomasz Gwiazdy rozegrają we wtorek 16 maja z UKS AP Ostrów Mazowiecka na terenie rywala. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 17.00.

Tęcza JBB Łyse – UKS Narew Ostrołęka 7:0 (4:0)
Bramki: Szmigiel 3., B. Krzynówek 4. 42., Drężek 14., Szablak 30., Drężek 56., Stachura 57.

Tęcza JBB: B. Krzynówek, Drężeek, Gołaś, Krawczyk, K. Krzynówek, Nicewicz, Płocharczyk, Stachura, Szmigiel oraz Szablak, Szymański

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie 11 kolejki ligi okręgowej młodzików: Tęcza JBB Łyse – UKS Narew Ostrołęka (6.05.2017)