6 lutego 2017

Tęcza JBB rozstrzelała Bartnik

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w sparingowym spotkaniu rozegranym w Myszyńcu pokonali miejscowy Aldo Bartnik 9:1. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego urządzili sobie festiwal strzelecki na otwarcie okresu meczów kontrolnych przed rundą wiosenną IV ligi mazowieckiej.

W pierwszej odsłonie spotkania trzy bramki na swoim koncie zapisał Mateusz Sokołowski wykorzystując świetne asysty od Marka Kaliszewskiego. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się także Daniel Wargulewski. Po zmianie stron na wynik spotkania na 5:0 podwyższył Błażej Nicewicz. Gospodarze zdołali odpowiedzieć trafienie Tomasza Muracha. Następnie na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Krzysztof Szymański i testowany w drużynie środkowy pomocnik Skry Wizna Łukasz Karpiński.

Po przerwie do drużyny powrócił Kamil Bednarczyk, a z drużyny juniorów zostali dołączeni do pierwszego zespołu Maciej Zakrzewski i Błażej Nicewicz. Kolejne spotkanie sparingowe piłkarze Tęczy JBB Łyse rozegrają w środę, 1 lutego. Rywalem będzie KS Śniadowo, a mecz zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży o godz. 20.00.

Aldo Bartnik Myszyniec – Tęcza JBB Łyse 1:9 (0:4)
Bramki: Sokołowski 3, Szymański 2, Karpiński 2, Wargulewski, Nicewicz.