6 lutego 2017

Kolejne spotkanie sparingowe przed Tęczą JBB

Kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym czeka piłkarzy Tęczy JBB Łyse. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży zmierzą się z KS Śniadowo. Będzie to drugi meczu kontrolny dla niebiesko-granatowych.

 

W pierwszym starciu Tęcza JBB Łyse zmierzyła się z Bartnikiem Myszyniec na terenie rywala i wygrała aż 9:1. Trzy bramki na koncie drużyny z Łysych zapisał wówczas Mateusz Sokołowski, po dwa gole zdobyli: Łukasz Karpiński i Krzysztof Szymański, a po jednym zapisali na swoim koncie: Błażej Nicewicz i Daniel Wargulewski.

 

Dla trenera Dariusza Narolewskiego będzie to kolejna okazja, aby sprawdzić testowanych zawodników, którzy wiosną mogą reprezentować barwy kluby w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Środowe spotkanie Tęczy JBB Łyse zostało zaplanowane na godz. 20.00.

 

W okresie przygotowawczym piłkarze Tęczy JBB Łyse mają zaplanowane jeszcze spotkania sparingowe z: Ruchem Wysokie Mazowieckie, Wissą Szczuczyn, Orłem Kolno, Zniczem Biała Piska, Koroną Ostrołęka i Warmią Grajewo.

 

Początek rundy wiosennej w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zaplanowany jest już w sobotę, 4 marca. Wówczas podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się z MKS Przasnysz.