„Czas Partnerstwa JBB Bałdyga” to nasz autorski, dynamicznie rozwijający się program partnerski, stworzony specjalnie z myślą o wszystkich przedsiębiorcach prowadzących własne punkty sprzedaży wędlin i mięsa. Obecnie w programie uczestniczy ponad 350 sklepów i stoisk partnerskich na terenie całego kraju. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski i ofertę konsumencką o smaczne, wysokiej jakości wędliny tworzone według sprawdzonych receptur, „Czas Partnerstwa” będzie doskonałym rozwiązaniem.

Dołącz do programu

DLACZEGO WARTO?

10 KORZYŚCI KTÓRE ZYSKASZ PRZYŁĄCZAJĄC SIĘ DO PROGRAMU:

1.
JBB Bałdyga - współpraca

NOWY IMPULS ROZWOJOWY DLA TWOJEGO BIZNESU.

2.
JBB Bałdyga - sprzedaż

POPRAWA EFEKTYWNOŚCI TWOJEGO MIEJSCA SPRZEDAŻY.

3.
JBB Bałdyga - marketing

WSPARCIE SPRZEDAŻY DZIĘKI SPRAWDZONYM ROZWIĄZANIOM MARKETINGOWYM.

4.
JBB Bałdyga

Atrakcyjne i rozpoznawalne na rynku logo marki.

5.
JBB Bałdyga - identyfikacja wizualna sklepów partnerskich

INDYWIDUALNA WIZUALIZACJA TWOJEGO SKLEPU LUB STOISKA PARTNERSKIEGO.

6.
JBB Bałdyga - wizerunek firmy

JEDNOLITY, ZAPAMIĘTYWALNY WIZERUNEK SPRZEDAWCY.

7.
JBB Bałdyga - materiały promocyjne

PAKIET MATERIAŁÓW PROMOCYJNO-MARKETINGOWYCH (ULOTKI, PLAKATY, BANERY ETC.).

8.
JBB Bałdyga - stoisko sprzedażowe

POMOC W STWORZENIU I REALIZACJI NOWOCZESNEGO PLANOGRAMU STOISKA MIĘSNEGO.

9.
JBB Bałdyga - kampania reklamowa

ogólnopolskie KAMPANIE rEKLAMOWE MARKI W MEDIACH.

10.
JBB Bałdyga - degustacja produktów

DEGUSTACJE PRODUKTOWE.

PLANUJESZ PRZYSTĄPIĆ DO „CZASU PARTNERSTWA”?
ŚWIETNIE! WYSTARCZĄ 3 PROSTE KROKI:

1.

SZYBKIE ZGŁOSZENIE

Wyślij do nas krótki formularz zgłoszeniowy online. Gdy go otrzymamy, odezwie się do Ciebie nasz konsultant, który przeprowadzi z Tobą ankietę, zada kilka ważnych pytań.

>
2.

PROFESJONALNA WERYFIKACJA

Na podstawie zgromadzonych informacji przeprowadzimy analizę wizerunkowo-biznesową Twojego sklepu i przedstawimy warunki współpracy.

>
3.

DOŁĄCZENIE DO PROGRAMU

Po podpisaniu umowy o współpracy, wykonamy dla Ciebie wizualizację sklepu lub stoiska i dostarczymy pakiet startowy pełen atrakcyjnych materiałów promocyjno- marketingowych.

Przyłącz się do nas już dziś!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktuj się z nami
* Zgodnie z Art. 13. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga z siedzibą przy ul. Kościelnej 25 w Łysych, 07-437 Łyse – jako Administratora Danych, w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do obsługi zgłoszenia. Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej, niż pozwala na to prawodawstwo krajowe, a następnie zostaną zniszczone. Informujemy, że serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies (więcej informacji: https://jbb.pl/polityka-cookies). Osobie, której dane dotyczą przysługują następujące prawa: dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przysługuje Państwu również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli chcą Państwo skorzystać z wyżej wymienionych praw, bądź mają jakieś pytania w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w naszej firmie prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@jbb.pl