„Czas Partnerstwa JBB Bałdyga” to nasz autorski, dynamicznie rozwijający się program partnerski, stworzony specjalnie z myślą o wszystkich przedsiębiorcach prowadzących własne punkty sprzedaży wędlin i mięsa. Obecnie w programie uczestniczy ponad 600 sklepów i stoisk partnerskich na terenie całego kraju. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski i ofertę konsumencką o smaczne, wysokiej jakości wędliny tworzone według sprawdzonych receptur, „Czas Partnerstwa” będzie doskonałym rozwiązaniem.

Dołącz do programu

DLACZEGO WARTO?

10 KORZYŚCI KTÓRE ZYSKASZ PRZYŁĄCZAJĄC SIĘ DO PROGRAMU:

1.
JBB Bałdyga - współpraca

NOWY IMPULS ROZWOJOWY DLA TWOJEGO BIZNESU.

2.
JBB Bałdyga - sprzedaż

POPRAWA EFEKTYWNOŚCI TWOJEGO MIEJSCA SPRZEDAŻY.

3.
JBB Bałdyga - marketing

WSPARCIE SPRZEDAŻY DZIĘKI SPRAWDZONYM ROZWIĄZANIOM MARKETINGOWYM.

4.
JBB Bałdyga

Atrakcyjne i rozpoznawalne na rynku logo marki.

5.
JBB Bałdyga - identyfikacja wizualna sklepów partnerskich

INDYWIDUALNA WIZUALIZACJA TWOJEGO SKLEPU LUB STOISKA PARTNERSKIEGO.

6.
JBB Bałdyga - wizerunek firmy

JEDNOLITY, ZAPAMIĘTYWALNY WIZERUNEK SPRZEDAWCY.

7.
JBB Bałdyga - materiały promocyjne

PAKIET MATERIAŁÓW PROMOCYJNO-MARKETINGOWYCH (ULOTKI, PLAKATY, BANERY ETC.).

8.
JBB Bałdyga - stoisko sprzedażowe

POMOC W STWORZENIU I REALIZACJI NOWOCZESNEGO PLANOGRAMU STOISKA MIĘSNEGO.

9.
JBB Bałdyga - kampania reklamowa

ogólnopolskie KAMPANIE rEKLAMOWE MARKI W MEDIACH.

10.
JBB Bałdyga - degustacja produktów

DEGUSTACJE PRODUKTOWE.

PLANUJESZ PRZYSTĄPIĆ DO „CZASU PARTNERSTWA”?
ŚWIETNIE! WYSTARCZĄ 3 PROSTE KROKI:

1.

SZYBKIE ZGŁOSZENIE

Wyślij do nas krótki formularz zgłoszeniowy online. Gdy go otrzymamy, odezwie się do Ciebie nasz konsultant, który przeprowadzi z Tobą ankietę, zada kilka ważnych pytań.

>
2.

PROFESJONALNA WERYFIKACJA

Na podstawie zgromadzonych informacji przeprowadzimy analizę wizerunkowo-biznesową Twojego sklepu i przedstawimy warunki współpracy.

>
3.

DOŁĄCZENIE DO PROGRAMU

Po podpisaniu umowy o współpracy, wykonamy dla Ciebie wizualizację sklepu lub stoiska i dostarczymy pakiet startowy pełen atrakcyjnych materiałów promocyjno- marketingowych.

Przyłącz się do nas już dziś!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego „JBB” Import – Eksport Józef Bałdyga w celu zamiaru dołączenia do programu „Czas partnerstwa JBB Bałdyga”

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016r.), informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych będzie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga z siedzibą przy ul. Kościelnej 25 w Łysych, 07-437 Łyse. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu dołączenia do programu „Czas partnerstwa JBB Bałdyga”. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia, czyli wyrażeniu zgody zawartej w formularzu. Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej, niż pozwala na to prawodawstwo krajowe, a następnie zostaną zniszczone. Informujemy, że serwis nie zbiera w sposób automatycznych żadnych informacji, z wyjątkiem zawartych w plikach cookies (więcej informacji: https://jbb.pl/polityka-cookies). Na koniec pragniemy poinformować o przysługujących Państwu prawach, wynikających z Rozporządzenia: prawo dostępu do danych, prawo do sprostowania danych, prawo do ograniczeniu przetwarzania, prawo do usunięcia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do wycofania zgody zawartej w powyższym formularzu w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W przypadku zamiaru skorzystania z wyżej wymienionych praw lub pytań dotyczących ochrony Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, który jest dostępny pod adresem: iod@jbb.pl