28 czerwca 2022

MARZY CI SIĘ PRZYJĘCIE W OGRODZIE? ŚCIĄGNIJ GRILLOWEGO E-BOOKA „SPOTKAJMY SIĘ PRZY GRILLU” JUŻ TERAZ!

Lato to idealny czas na spotkania z rodziną i znajomymi. Ciesząc się piękną pogodą i bardzo sprzyjającymi okolicznościami przyrody często decydujemy się na celebrację na świeżym powietrzu. Jak przygotować przyjęcie w ogrodzie, żeby oczarować gości nie tylko smakiem potraw, ale także nietuzinkową aranżacją? Tego dowiesz się z e-booka „Spotkajmy się przy grillU”, gdzie produkty JBB Bałdyga uatrakcyjniają każdą potrawę!
 
Jeśli stoisz przed wyzwaniem zorganizowania insta-party w ogrodzie mamy dla ciebie kilka porad i wskazówek, dzięki którym przygotowania okażą się dziecinną igraszką, a ty zyskasz uznanie w oczach znajomych. Z e-booka „Spotkajmy się przy grillu” dowiesz się:
 
Jak ubrać się na przyjęcie w ogrodzie?
Czy imprezy składkowe są nadal w dobrym tonie?
Jakie są kluczowe elementy udanego garden party?
Co warto wrzucić na ruszt?
 
Ponadto szefowie kuchni, których znasz z kuchni Dzień Dobry TVN, Martyna Chomacka i Jasiek Kuroń przygotowali dla ciebie kilka porad związanych z grillowaniem, stworzyli także 12 wyjątkowych przepisów, między innymi na letnie tacosy z pieczoną kiełbasą z karkówką JBB Bałdyga, szaszłyk chłopski, hot dogi z nowalijkami, ośmiorniczki grillowe, azjatyckiego burgera, czy polędwiczki faszerowane Szynką Sołtysówką JBB Bałdyga!
 
Zapraszamy do klikania w link poniżej i zapoznania się ze smacznymi, grillowymi poradami!
 
SPOTKAJMY SIĘ PRZY GRILLU