6 marca 2019

JBB Bałdyga na IV Kongresie Mięsnym 2019

W czwartek 28 lutego 2019 roku w stołecznym Hotelu Marriott odbył się IV Kongres Mięsny 2019, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 gości, w tym przedstawiciele producentów, spożywczych sieci handlowych, hurtowni, jak również dostawcy usług. Na tym prestiżowym wydarzeniu nie mogło również zabraknąć firmy JBB Bałdyga.

 

Podczas panelu dyskusyjnego i w prezentacjach eksperci dyskutowali na temat kondycji firm z sektora mięsnego, zagrożeń i perspektywy związanych z produkcją, a także trendów konsumenckich. Konferencji jak co roku towarzyszyły targi produktów mięsnych i usług dedykowanych temu sektorowi. Swoje wyroby zaprezentowały m.in. firmy z Polski, Irlandii i Belgii. Specjalnie dla zwiedzających wystawcy przygotowali degustacje i life cooking.

Po części merytorycznej, podczas uroczystej kolacji ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W tym roku o tytuł ten ubiegało się blisko 300 placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe”, którzy wytypowali finalistów w trzech kategoriach:

 

• Placówki z ladą chłodniczą do 10 mb

• Placówki z ladą chłodniczą o łącznej długości powyżej 10 mb

• Specjalistyczne sklepy mięsne.

 

Miło nam poinformować, że wyróżnienie w kategorii „Specjalistyczne sklepy mięsne” otrzymał Sklep Partnerski JBB Bałdyga w Kadzidle. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria