27 marca 2017

Paweł Zagumny kończy karierę

8 kwietnia legenda siatkówki – Paweł Zagumny – rozegra swój ostatni mecz.

 

Rozgrywający i kapitan ONICO AZS Politechniki Warszawskiej postanowił zakończyć sportową karierę.

 

Do pożegnalnego spotkania mistrza świata dojdzie w hali COS Torwar. Rywal ONICO AZS Politechniki Warszawskiej nie jest jednak jeszcze znany. Na Łazienkowskiej rozegrany zostanie bowiem pojedynek fazy play-off PlusLigi. – Na chwilę obecną nie wiemy, o które miejsce zagramy i kto będzie naszym rywalem. Wiemy natomiast, że będzie to ostatni mecz Pawła Zagumnego – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej SA. – Jesteśmy dumni, że tak wybitny gracz swój ostatni mecz rozegra w koszulce ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na Torwar. Zgotujmy mistrzowi godne pożegnanie – dodał.

 

Przy okazji ostatniego meczu Pawła Zagumnego w hali COS Torwar na kibiców czekać będzie wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. wystawa zdjęć najbardziej utytułowanego polskiego siatkarza oraz klubowych i reprezentacyjnych pamiątek mistrza świata. O kolejnych informować będziemy w najbliższych dniach.

 

Bilety na pożegnalny mecz Pawła Zagumnego są już w sprzedaży. Nabyć je można przez Internet – na stronie azspw.ticketik.pl – oraz stacjonarnie – przy w kasie Teatru Sabat – przy ul. Foksal 16 w Warszawie – i w klubie Multifitness – przy ul. Pruszkowskiej 29. Posiadacze karnetów spotkanie obejrzą na podstawie zakupionych przed sezonem wejściówek.