22 maja 2017

Antoine Brizard zastępcą Pawła Zagumnego!

W sezonach 2017/2018 i 2018/2019 grą ONICO Warszawa kierować będzie Antoine Brizard. Reprezentant Francji zastąpi w stolicy Pawła Zagumnego, który zdecydował się przejść na siatkarską emeryturę i rozpoczął pracę w naszym klubie na stanowisku dyrektora sportowego.

 

Antoine Brizard mierzy 194 cm. Przygodę z profesjonalną siatkówką rozpoczął w Paris Volley, gdzie grał w latach 2012-2015. Przez ostatnie dwa sezony zaś bronił barw Spacer’s Tuluza, z którym wywalczył miesiąc temu wicemistrzostwo Francji. ONICO Warszawa będzie pierwszym zagranicznym klubem w jego karierze.

 

Więcej informacji o zawodniku:

http://onicowarszawa.pl/aktualnosci/antoine-brizard-nastepca-pawla-zagumnego-w-onico-warszawa/

 

Już w najbliższych dniach podamy Państwu nazwiska kolejnych zawodników, którzy będą w przyszłym sezonie reprezentować barwy ONICO Warszawa. Do tej pory z drużyną oficjalnie pożegnał się Michał Filip, który zagra w zespole CERRAD Czarni Radom oraz Maciej Olenderek, który przenosi się do LOTOS-u Trefla Gdańsk. Natomiast kontrakty podpisane zostały z Wojciechem Włodarczykiem (przyjęcie), Damianem Wojtaszkiem (libero) i przedłużone z Andrzejem Wroną oraz Jakubem Kowalczykiem (środek).

 

Poznaliśmy już również sztab szkoleniowy, w skład którego wchodzą:

 

Stéphane Antiga (pierwszy trener) – http://onicowarszawa.pl/aktualnosci/stephane-antiga-trenerem-onico-azs-politechniki-warszawskiej/

 

Fabio Storti (drugi trener) – http://onicowarszawa.pl/aktualnosci/fabio-storti-drugim-trenerem-onico-warszawa/

 

Bartek Kaczmarek (statystyk) – http://onicowarszawa.pl/aktualnosci/statystyk-z-nowa-umowa-bartosz-kaczmarek-zostaje-w-onico-warszawa/

 

oraz Robert Kozłowski (fizjoterapeuta).