7 września 2020

Piłkarskie święto w Ostrołęce z JBB Bałdyga

Za nami dwa weekendowe dni emocji piłkarskich w ramach Kurpie Summer Cup i Pokonaj Mistrza. Mimo deszczowej aury 29 i 30 sierpnia uczestnicy eventu organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy Future is Now przy wsparciu Ministerstwa Sportu, Miasta Ostrołęki i Urzędu Marszałkowskiego udowodnili, że piłką można bawić się w każdych warunkach. Firma JBB Bałdyga, podobnie jak w latach ubiegłych, była sponsorem tego sportowego wydarzenia.

 

W roczniku 2011 mistrzostwo wywalczyli młodzi przedstawiciele Korony Ostrołęka, którzy w finale wygrali 2:1 z MŁKS Łomża. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze APN Ostrołęka, dzięki zwycięstwu 3:1 z Piastem Piastów. Mecze półfinałowe to dwa wysokie zwycięstwa. W pierwszym w derbach Ostrołęki Korona rozbiła 5:1 APN, zaś zespół z Łomży rozgromił 7:1 Piast.

 

W grupie starszych Akademia Piłkarska Waleczni Olszewo-Borki w finale spotkała się z Pogonią Łapą. Piłkarze z naszego powiatu wygrali 2:1. Na najniższym stopniu podium uplasowała się AP TOP-54 Biała Podlaska, wygrywając 4:3 z Czarnymi Węgrów. W półfinałach Waleczni rozbili 5:1 zespół z Białej Podlaskiej, zaś Pogoń po rzutach karnych ograła 4:3 Czarnych. W regulaminowym czasie był bezbramkowy remis.

 

Nagrody najlepszym zespołom wręczali Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i wicemistrz świata w teqball Adrian Duszak.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Galeria