2 września 2019

Kurpie Summer Cup 2019

To była piękna piłkarska przygoda dla blisko pół tysiąca piłkarzy, którzy przyjechali 31 sierpnia na Kurpie Summer Cup 2019 do Ostrołęki.

 

Imprezę otworzył wiceprezydent miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski oraz zaproszone gwiazdy Tomasz Kłos – wielokrotny reprezentant kraju, Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski, znany pogromca TurboKozaków z Canal+. Całą imprezę poprowadził Krzysztof Golonka, popularny YouTuber, a niezwykłe akrobacje z piłką zaprezentował Adrian Duszak.

W przygotowanych atrakcjach „Pokonaj Mistrza” wzięło w sumie blisko dwa tysiące piłkarzy, którzy wzięli udział w specjalnie przygotowanych siedmiu konkurencjach i starali się pokonać wyniki uzyskane przez Tomasza Kłosa i zaproszonych gości.

W turnieju Kurpie Summer w roczniku 2011 najlepsza okazała się Pogoń Łapy, przed APC Ciechanów i Legią Warszawa. W turnieju dla rocznika 2010 triumfowała Legia Warszawa, przed Podlasiem Sokołów Podlaski i Sempem Pogoń Siedlce.

 

Głównymi sponsorami imprezy byli Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Miasto Ostrołęka. W gronie sponsorów nie zabrakło także JBB Bałdyga.

Galeria