5 września 2017

Loteria na 4 koła rozstrzygnięta! Zwycięzca odebrał Citroena C3!

W siedzibie firmy JBB odbyło się oficjalne wręczenie nagrody głównej zwycięzcy loterii na 4 koła. W ręce Piotra z Serocka trafiły kluczyki do nowego Citroena C3. Loteria na 4 koła organizowana przez firmę JBB Bałdyga wystartowała 24 kwietnia.

Co tydzień każda osoba, która dokonała zakupu jednego z dwudziestu produktów firmy JBB, miała szansę na wygranie nagrody pieniężnej o wartości 50, 100 lub 1000 złotych, a raz na miesiąc – 2000 złotych. 17 sierpnia odbyło się finałowe losowanie nagrody głównej czyli Citroena C3 1.2 PureTech 82 Shine.

W czwartek 31 sierpnia w siedzibie firmy JBB w Łysych, pan Piotr z Serocka, szczęśliwy zwycięzca nagrody głównej w loterii, odebrał kluczyki do nowego Citroena C3. W wydarzeniu wziął udział Piotr Laskowski, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy JBB, który pogratulował zwycięzcy i oficjalnie przekazał mu nagrodę główną.

– Loteria na 4 koła cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Spływało do nas mnóstwo zgłoszeń, spośród których wylosowaliśmy wiele nagród pieniężnych. Przekazanie nagrody głównej zwycięzcy loterii było dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość panu Piotrowi i wspólnie celebrowaliśmy przekazanie kluczyków do samochodu podczas oficjalnego eventu. Życzymy oczywiście miłego użytkowania auta oraz sukcesów w kolejnych konkursach. Biorąc pod uwagę, że loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem nie zaprzeczamy, że w przyszłości uruchomimy drugą edycję konkursu – dodaje Piotr Laskowski.

Galeria