28 maja 2017

Rajd „Toruń na rowery” z JBB

W sobotę 27 maja na Toruńskiej Barbarce odbył się rajd „Toruń na rowery!” połączony z wielkim festynem. Przy okazji tego wydarzenia na miejscu pikniku obecna była ekipa JBB Bałdyga. Uczestnicy rajdu degustowali naszą przepyszną kiełbasę wielkopolską, którą własnoręcznie piekli na ognisku. Na festynie pojawił się prezydent Torunia Michał Zaleski.

 

Uczestnicy rajdu rowerowego wyruszyli z parkingu Areny Toruń o godz. 14:00 i po przejechaniu 7 kilometrów dojechali na podtoruńską Barbarkę. Na miejscu czekał na nich ogrom atrakcji m.in. pokazy jazdy na tzw. rowerze przeciwskrętnym i w alkogoglach, symulator dachowania, pokazy cyrkowe czy konkursy sprawnościowe, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

 

Nagrodę główną dla zwycięzcy przekazała Malwina Kurlenda z Hell’s Kitchen, która podczas całego pikniku częstowała uczestników naszymi wyrobami – Kiełbasą ze wsi i Kabanosami boryckimi. Szczególnie ten pierwszy produkt zaskarbił sobie serce (żołądek) prezydenta Miasta Michała Zaleskiego, który był pod wrażeniem smaku naszej suchej kiełbasy. Nie była to oczywiście jedyna osoba, która pozytywnie recenzowała nasze wyroby – usłyszeliśmy wiele dobrych słów na temat jakości naszych wędlin.

 

Oprócz degustacji produktów, uczestnicy przy wielkim balonie i namiocie JBB Bałdyga mogli zapoznać się z naszą aplikacją “Podziel się smakiem”, a także uzyskać szczegółowych informacji na temat “Loterii na 4 koła”. Do korzystania z naszych przepisów kulinarnych zachęcała Malwina Kurlenda – torunianka, która zajęła 4 miejsce w programie Szefa Wojciecha Modesta Amaro.

Galeria