10 czerwca 2017

Grill kilku smaków. Miksowanie z JBB.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Weź je wszystkie! Nie rezygnuj z ulubionych smaków tylko dlatego, że jest ich zbyt wiele. Dzięki funkcjonalnym i pomysłowym mixom grillowym od JBB będziesz mógł spróbować wszystkich ulubionych smaków na raz!

 

Firma JBB Bałdyga proponuje w tym sezonie zestaw mixów grillowych, które zwykłe spotkanie pod chmurką zamienią w prawdziwą ucztę. Bogactwo smaków w jednym opakowaniu – śmiała propozycja na tegoroczny sezon.

 

– Chcieliśmy zaskoczyć ofertą naszych stałych klientów – uśmiecha się Sebastian, Przedstawiciel Handlowy JBB – Z myślą o nich, a także o wszystkich poszukiwaczach oryginalnych smaków, stworzyliśmy mixy grillowe, skomponowane tak, aby można je było traktować jako bogatą ucztę w miniwydaniu.

 

Jedno opakowanie, a tyle smaków! Skuś się i zaproś na grilla swoich przyjaciół. Niech każdy wybierze swój ulubiony przysmak.  A jeśli kiszka ziemniaczana, kaszanka grillowa, kiełbasa grillowa czy kiełbasa biała to wciąż za mało, sięgnij po pyszne Gryski Grillowe z JBB – jako podsumowanie wyjątkowego spotkania.

 

– Każdego roku proponujemy naszym klientom wyjątkowe w smaku wyroby grillowe – zaznacza Sebastian. – Jeśli konsumenci preferują różnorodność smaków, nasze mixy grillowe będą dla nich idealną propozycją. Warto po nią sięgnąć nie tylko ze względu na wyjątkowe walory smakowe, ale i jakość, która jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych propozycji.

Galeria