27 maja 2020

Franczyza? Jest korzystniejsza alternatywa! Własny biznes pod znaną marką – to ma swoje plusy

Franczyza to hasło, które w biznesie zna chyba każdy przedsiębiorca. Jedni ją chwalą, inni ganią, każdy ma swoje zdanie i swoje racje, ale jak jest naprawdę? Czy franczyza się opłaca? Czas Partnerstwa JBB Bałdyga to sprawdzone rozwiązanie biznesowe, które nie wpisuje się w definicję franczyzy. Czym się różni? Jeśli planujesz założyć własny biznes musisz poznać korzyści, które płyną z współpracy.

 

Franczyza: co to?

 

Franczyza to specyficzny system współpracy pomiędzy dwoma przedsiębiorcami, układ, w którym każda ze stron ma swoje prawa i obowiązki wynikające ze współpracy. Franczyzodawca zapewnia wiedzę i umiejętności, które już nabył i przetestował, towar lub dostawców, a także materiały marketingowe, wspierające działalność. Franczyzobiorca zobowiązuje się do realizacji umowy, dążenia do pomnażania zysków i realizacji wizji, zawartej w umowie. Najważniejszym elementem współpracy na zasadzie franczyzy jest odpowiednio skonstruowana umowa.

Franczyza w większości przypadków wiąże się z wkładem własnym. Opłata podstawowa dla wielu przedsiębiorców może być przeszkodą do rozpoczęcia biznesowej przygody. Jest na to sposób!

 

Własny biznes pod znaną marką, czyli czym się różni franczyza od programu „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga?

 

Podjęcie decyzji o własnym biznesie to już duży krok, ale do rozpoczęcia działalności jeszcze długa droga. Na początku warto przyjrzeć się wszystkim, plusom i minusom rozwiązań, dostępnych na rynku. Franczyza może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla początkujących biznesmenów, ale czy jest dla wszystkich? Program „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Czym różni się partnerska współpraca z JBB Bałdyga od klasycznej franczyzy?

 

Stwórz własny biznes z korzystnym wsparciem

 

Program „Czas Partnerstwa” JBB Bałdyga został przetestowany w praktyce, Do tej pory do programu przystąpiło ponad 650 sklepów, a zainteresowanie programem wciąż rośnie. Zadowolony Klient to zadowolony właściciel, a zadowolony właściciel to dobry biznes. Dobry biznes wymaga zaangażowania, ale zawsze warto korzystać z wiedzy i umiejętności, kontaktów i możliwości, które oferuje rynek.

 

Wejdź na JBB Bałdyga i sprawdź, czy program Czas Partnerstwa jest dla Ciebie.

Galeria